"Vraag me af wat Vitesse deed, het leek wel een soort teamuitje"

Vitesse ging zaterdagavond met 3-0 onderuit bij FC Twente. Voor technisch directeur Jan Streuer van FC Twente was de overwinning op de Arnhemmers extra lekker.

"Ik heb daar zeventien jaar gewerkt, dus dan is het lekker als je van je oude club wint", zegt Streuer aan tafel bij VoetbalTijd. "Vorig jaar wonnen we ook met 3-0, dus dat was ook geweldig. Het is altijd lekker om te winnen van je oude club, absoluut."

Voormalig spelersmakelaar René Wagelaar zag een rimpelloze zege van FC Twente. "Ik vraag me af wat Vitesse hier deed, want het leek wel een soort teamuitje", meent Wagelaar. "FC Twente speelde prima, maar Vitesse viel me echt tegen. Ze speelden vanaf minuut één verdedigend, maar ik zou druk zetten als ik hier in De Grolsch Veste moest spelen. Ik zou het wel durven tenminste, want dit is afwachten totdat de goal valt."

Algemeen directeur Paul van der Kraan rekende niet meer op een gelijkmaker van Vitesse, ondanks dat het lang 1-0 stond. "Ik zat redelijk comfortabel. Ik vind dat we goed spelen en het was eigenlijk wachten op wanneer de goal valt. Het zou mooi zijn als die soms wat eerder valt. Maar in de hele wedstrijd heeft Vitesse één keer op ons doel geschoten", aldus Van der Kraan.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/12
Vitesse
16:45
Heracles Almelo
zo
17/12
Almere City
12:15
Vitesse
zo
14/01
Vitesse
14:30
FC Utrecht
zo
21/01
Vitesse
14:30
Feyenoord
vr
26/01
PEC Zwolle
20:00
Vitesse
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NEC 14 -2 15
13 Heracles Almelo 14 -13 15
14 FC Utrecht 14 -11 13
15 RKC Waalwijk 14 -12 13
16 Almere City 14 -18 13
17 Vitesse 14 -22 8
18 FC Volendam 15 -23 8
Bekijk de hele stand