Vitesse met rouwbanden na overlijden Atsu: "Het is niet te bevatten"

Christian Atsu in zijn tijd bij Vitesse
Christian Atsu in zijn tijd bij Vitesse Foto: © Pro Shots

De voetbalwereld heeft met verslagenheid gereageerd op het overlijden van Christian Atsu. Zijn oude club Vitesse speelt zaterdagmiddag tegen FC Volendam met rouwbanden. De Arnhemmers reageren op het hartverscheurende nieuws, nadat zaterdag bekend is geworden dat Atsu de aardbeving in Turkije niet heeft overleefd.

"Onze gedachten zijn bij zijn familie en vrienden", zo schrijft Vitesse. "Hoe dun de lijn tussen vreugde en groot verdriet kan zijn, is op droevige wijze duidelijk geworden. Waar Atsu op zondag 5 februari nog de gevierde man van zijn club Hatayspor was, door zich met een vrije trap tot matchwinnaar te kronen tegen Kasimpasa, werd de wereld een dag later opgeschrikt door de aardbeving."

"Al snel werd duidelijk dat Atsu tot de vele vermiste personen behoorde. Vitesse heeft de ontwikkelingen met bezorgdheid en angst gevolgd. Naarmate de tijd vorderde, werd de hoop op positief nieuws steeds kleiner. Het is verschrikkelijk en niet te bevatten dat het laatste beetje hoop nu ook verdwenen is", aldus Vitesse.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/04
Vitesse
18:45
Go Ahead Eagles
zo
16/04
NEC
12:15
Vitesse
za
22/04
Vitesse
21:00
Excelsior
zo
7/05
Fortuna Sittard
16:45
Vitesse
zo
14/05
Vitesse
12:15
SC Cambuur
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 Go Ahead Eagles 25 -8 29
12 Fortuna Sittard 26 -14 29
13 FC Volendam 26 -25 26
14 Vitesse 26 -16 24
15 Excelsior 26 -36 23
16 FC Emmen 26 -22 21
17 FC Groningen 26 -27 17
Bekijk de hele stand