Pröpper en Van Ginkel terug bij Vitesse: "Oude tijden herleven"

In de absolute slotfase van Deadline Day rondde Marco van Ginkel zijn transfer van PSV naar Vitesse af. De middenvelder gaat aan de slag bij zijn eerste club, waar hij een aantal oud-PSV'ers treft. Waaronder vriend Davy Pröpper.

"Ik heb dagelijks contact met hem gehouden over zijn situatie", vertelt Van Ginkel in gesprek met Vitesse TV. "Natuurlijk is het superleuk dat we weer samen gaan spelen. Davy is weer helemaal blij en heeft er zin in, en ik ook. We gaan er iets moois van maken. Het voelt alsof er oude tijden herleven, ook met de huidige technische staf bij Vitesse."

"Ik ben de afgelopen tien jaar op veel mooie plekken geweest, maar een comeback bij Vitesse heb ik in de tussentijd altijd in mijn hoofd gehouden. Deze club heeft mij grootgebracht, als voetballer en als mens. Het is prachtig om nu terug te keren, helemaal nadat Davy hetzelfde heeft gedaan", aldus de voormalig PSV'er.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
27/09
FC Twente
20:00
Vitesse
zo
1/10
NEC
12:15
Vitesse
za
7/10
Vitesse
21:00
Excelsior
za
21/10
Feyenoord
21:00
Vitesse
vr
27/10
Vitesse
20:00
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 4 1 5
15 Vitesse 5 -6 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
18 Almere City 6 -14 1
Bekijk de hele stand